İletişim

Bütçenize uygun çözümler.

Onlymaritime yemek ve servis hizmetlerinde kullanılan yardımcı ekipmanları iyi tanır ve size en kalitelilerini sunar.

 

Pratik Bir Destek İçin Yardımcı Ekipmanlar

Günlük hayatta ev mutfakları, profesyonel mutfaklar, işletmeler veya kafeteryalar gibi birçok alanda pratik yardımcı ekipmanlar önemli bir destek sağlar. Ekipmanlar, her mutfakta önemli bir gerekliliğe sahip olduğu için Onlymaritime sizin için gemi mutfakları içerisinde kullanılabilecek ürünleri de bir araya getirmiştir.

Gemi mutfakları için seçebileceğiniz bu yardımcı ekipmanlar, yemek ve servis açısından kaliteli, elit ve sağlıklı bir kullanım elde edilmesine yardımcı olur. Her parçası ile birlikte aslında temel mutfak malzemeleri olarak görülebilecek bu ekipmanlar arasında; cam ürünler, sunum ürünleri ve hazırlık ürünleri gibi değişen kategoriler yer alır.

Gemi Mutfağı İçin Yardımcı Ekipmanlar Nasıl Seçilmelidir?

Onlymaritime tarafından size sunulan gemi mutfağı yardımcı ekipmanları aslında her noktasıyla temin edilmesi gereken bir paket olarak görülebilir. Örnek olarak cam ürünlere baktığınızda meşrubat sunum ürünleri, çay takımları, kahve takımları, içki bardakları ve şarap sunum kadehleri gibi örnekler yer almaktadır.

Ekipmanlar arasında sunum ekipmanları göz önüne alınırsa, gemi mutfağı için en uygun masaüstü ekipmanları, çatal, bıçak, kaşık takımları, porselenler ve meze kapları gibi birçok örnek yer almaktadır. Servis ve sunum için bu ekipmanların her biri özel bir ihtiyacı karşılarken, yine masaüstünde kullanılabilecek ekipmanlar arasında da tuz ve baharat takımları, peçetelikler, yağlıklar gibi önemli ihtiyaçlar yer almaktadır.

Gemi mutfak ekipmanları içerisinde bu parçaların her biri bölümüne göre profesyonel kullanımda önemli bir ihtiyacı karşılayacaktır. Örneğin, gemi mutfaklarında profesyonellerin her gün el altında bulundurması gereken bıçaklar, kesim tablaları veya gıda hazırlamak için gerekecek tüm ekipmanlar bu kategori içerisinde yer almaktadır. Rendeler, servis takımları, şişeler, bıçak takımları, kesiciler, soyma ve dilme ekipmanları gibi birçok farklı parça da ayrı ayrı görevlere sahiptir.

Cam

Gemide kullanılmaya uygun meşrubat, çay, kahve, bira bardakları ve şarap kadehleri.

Sunum

Gemide kullanılmaya uygun masaüstü ekipmanları, porselen, çatal bıçak kaşık meze kapları ve dahası.

Hazırlık

Bıçaklar, Kesim levhaları, ve Gıda hazırlığına yardımcı tüm ekipmanlar