İletişim

Hassas Soğutma

Onlymaritime tedarik ettiği soğutmalı dolaplar, profesyonellere ürünleri en çeşitli kullanım ihtiyaçları karşısında korumak için geniş bir çözüm yelpazesi sunar ve böylece her türlü talebe yanıt verir.

Gemi Mutfakları İçin Güçlü Soğutucular

Gemi mutfaklarında kullanılacak gıdalar genellikle her limanda ayrı ayrı temin edilir ve uzun süre sağlıklı muhafaza edilmesi önemlidir. Pişmiş veya pişmemiş gıdanın sağlıklı muhafazası için de soğutucular en temel ihtiyaçlar arasında yer alır. Klasik sistem buzdolaplarından derin donduruculara ve özel bir şekilde farklı gıdaları muhafaza edecek dolaplara kadar ürünler yer almaktadır.

Onlymaritime soğutucular açısından ayrı bir kategori içerisinde hassas bir şekilde kullanılabilecek profesyonel sistemler sunmaktadır. Gemi mutfaklarında et ürünleri, sebzeler, meyveler, süt ürünleri, dondurulmuş gıdalar, peynirler,  içecekler veya pişmiş gıdaları ayrı ayrı muhafaza etmek için bu cihazlar temin edilmelidir. Çünkü bu sayede mutfaklarda gıda çok uzun süre muhafaza edilerek, sağlıklı ve lezzetli bir tüketim sağlanabilir.

Gemi Mutfağı İçin Soğutucular Nasıl Seçilir?

Profesyonel bir gemi mutfağı için soğutucular seçilirken, öncelikle gıdanın türüne bağlı ürün seçimleri yapılmalıdır. Örneğin, buzdolabı ve derin dondurucular klasik olarak taze gıdanın yine taze veya dondurulmuş şekilde doğru sürede muhafaza edilmesi için temin edilir. Bunun yanında teşhir dolapları gıdanın gerek tüketiciye gerek mutfakta kullanıcıya göz önünde sunulması için belirli bir soğuk hava koşulunda muhafaza edilmesini sağlar.

Gemi mutfaklarında birçok gıda için soğutma işlemi gerçekleştirmesi gerektiğinden şarap ve içecek dolapları ayrı bir yere sahiptir. İçeceğin her zaman keyifli ve sağlıklı şekilde tüketilmesini ve muhafaza edilmesini sağlayan bu dolaplar yanında tüketimde katkı sağlayacak buzun elde edilmesi açısından da buz makineleri yer alır. Farklı bir açıdan dondurma makineleri de gemi mutfaklarında ayır bir ihtiyaç oluşturur.

Gemi mutfağı için soğutucular temin edilirken, özellikle değişen yiyecek ve içecekleri hazırlamak açısından da cihazlar seçilmelidir. Örneğin, soğuk içecekleri yapısını koruyarak servise her zaman hazır tutmak için slush makineleri mutfağınızda yer alabilir. Bugün özellikle kent hayatında da birçok işletmede popüler bir hale 

Ürünler

Buzdolabı ve Derin Dondurucular

Gemi tipi buzdolabı ve derin dondurucular.

Şarap ve İçecek Dolapları

Gemi tipi şarap ve içecek dolapları.

Buz makineleri

Gemi tipi et kıyma makineleri.

Teşhir Dolapları

Gemi tipi teşhir dolapları.

Dondurma Makineleri

Gemi tipi dondurma makineleri.

Slush Makineleri

Gemi tipi slush makineleri.