İletişim

Profesyonel çamaşırhanelerden çok daha fazlası.

Gemide kullanılmak amacıyla üretilmiş profesyonel çamaşırhane ekipmanları.,

Onlymaritime çok çeşitli seçenekler sunarak her müşterinin gereksinimlerine uyum sağlar.

Çamaşırhane Ekipmanları İle Profesyonellikten Ödün Vermeyin

Haftalar veya aylar boyunca yolculukların sürdürüldüğü bir gemide temizlik, yaşamın sağlıklı sürdürülmesi için en önemli ayrıntıdır. Profesyonel bir gemi içerisinde temizliğin sağlıklı şekilde yürütülmesi için de özellikle çamaşırhane ekipmanları çok önemli bir yere sahiptir. Onlymaritime sayesinde çeşitli sistemlerde temin edilecek bu ekipmanlar size profesyonel bir temizlik imkanı sağlayabilir.

Gemi çamaşırhane ekipmanları içerisinde değişen ihtiyaçlara yönelik farklı makineler ve sistemler yer alır. Örneğin; yatakhane, restoran, personel giyimi, özel giyim veya iş kıyafetleri gibi birçok çamaşırın yıkanması için çamaşır yıkama makineleri yer alır. Kapalı ortamda profesyonelce kurutma yapılabilmesi için kurutma makineleri ve bunun yanında ütüler ile ütü masaları gibi birçok ihtiyaç bulunmaktadır.

Gemi Çamaşırhane Ekipmanları İle Kolay Kullanım

Gemi hayatınızın profesyonel ve sağlıklı bir şekilde devam etmesi için temin edeceğiniz çamaşırhane ekipmanları size çok kolay bir kullanım sağlar. Genellikle çamaşır yıkama ünitesi oluşturmanız vasıtasıyla bu ünite içerisinde çamaşır yıkama makineleri, kurutma makineleri, ütüler ve ütü masaları aynı bölümde yer alacaktır. Bu sayede değişen bölümlerden gelen çamaşırlar kısa sürede temiz ve tekrar kullanılır hale gelecektir.

Genellikle endüstriyel tip çamaşırhane ekipmanları sunulmasıyla birlikte örneğin yemekhaneden gelen çamaşırlar bir ünite içerisinde kolaylıkla temizlenebilir. İstediğiniz değişen deterjanlar ile sıcak su aralıklarını tespit ederek makinelerde sağlıklı bir yıkama sağlanabilir. Tümleşik bir yapı ile hemen üst tarafında yer alan kurutma makineleri ise bu çamaşırların hızlı ve sağlıklı bir şekilde kurumasını sağlar. Ardından gereken her çamaşır için ütü uygulamasıyla temizlik tamamlanabilir.

Onlymaritime sayesinde profesyonel temizlik imkanı sunan bu çamaşırhane ekipmanları, genellikle birbirine benzer boyutlarda ve yapılarda yer almaktadır. Gemilerde kullanım kapasitesi göz önünde bulundurularak, istenilen sayıda ekipman aynı garantili ve güvenilir yapı ile temin edilebilir. Kurulumdan kullanıma ve uzun yıllar boyunca servis garantisine kadar birçok avantaj bu ekipmanlarda yer almaktadır. 

Çamaşır Yıkama Makineleri

Gemi tipi çamaşır yıkama ve sıkma makineleri.

Kurutma Makineleri

Gemi tipi kurutma makineleri.

Ütü ve Ütü Masaları

Gemi tipine uygun ütü masaları ve ütü makineleri.