İletişim

Sıcak ve ya soğuk nasıl isterseniz.

Onlymaritime sıcak ve soğuk servis üniteleri taleplerinde çözüm odaklı bir çok farklı seçenek sunar. Tedarik ettiği sıcak ve soğuk servis üniteleri profesyonellerin taleplerini karşılamak amacıyla titizlikle seçilir.

Servis Üniteleri Sunuma Estetik Katacak

Gemi mutfaklarında Onlymaritime ile temin edilen birçok farklı ekipman, gıdanın sağlıklı ve lezzetli bir şekilde hazırlanmasına katkı sunmaktadır. Hazırlanan bu güvenilir gıdanın temiz ve estetik bir şekilde sunumunun yapılması açısından da servis üniteleri ihtiyacınız yer alacaktır. Bu sistemler soğuk, sıcak ve ara gıdalar gibi her ürünün düzenli bir yapıyla sunulmasına yardımcı olmaktadır.

Gıda servis üniteleri sıcak ve soğuk yemekleri ayrı ayrı ve düzenli bir sistem içerisinde sunmak için kullanılır. Örneğin, bu üniteler içerisinde çorba, etli yemekler, sebze yemekleri, pilav, makarna, içecekler, tatlılar, yoğurt veya salatalar gibi her gıda ayrı ayrı bölümlerde yer alır. Bu nedenle sistemler benmariler, soğuk servis tezgahları, tabak ve tepsi dispenseri gibi değişen çeşitlere ayrılmaktadır.

Gemi Mutfağı Servis Üniteleri İle Kolay Temizlik

Gemi mutfaklarında hazırlanan gıdaların tüketiciye sunulması için servis üniteleri çok önemli bir yere sahiptir. Ancak bu ekipmanların sonrasında da sağlıklı ve kolay bir şekilde temizlenmesi gerekir. Çünkü bir sonraki yemek servisinde aynı ekipmanlar tekrar kullanılacak ve bu sırada mikroorganizma ya da kir bulaşması engellenerek, sağlıklı kullanım sürdürülecektir.

Güvenilir kullanımı sürdürmek için gıda servis üniteleri temizlik açısından kolaylık sağlamalıdır. Örneğin, sıcak yiyecek servisi için kullanılan benmariler servis sonrasında kolaylıkla bulaşık makinesinde dahi yıkanabilecek bir yapıya sahip olmalıdır. Gemi mutfağı içi sunulan üniteler kolaylıkla yıkanarak ünitenin sabit kısımları da yine kolayca temizlenecek bir yapıya sahiptir. Derin noktalar ve kör noktalar bulunmadan temizliği kolay bir hale getiren bu ekipmanlar, mutfağınızın her zaman temiz ve sağlıklı olmasını sağlayacaktır.

Onlymaritime üzerinden temin ettiğiniz gemi servis üniteleri mutfağınızın kapasitesine göre değişen yapılarda tercih edilebilir. Personel yemek servis noktaları ya da restoran servis noktaları gibi her bölüm için istediğiniz sayıda ve kapasitede benmari ve servis tezgahları seçilebilir. Bu ürünler kolay kullanımı, kolay temizliği ve dayanıklı malzeme yapısıyla her zaman ayrı bir avantaj sağlayacaktır.

Ürünler

Benmariler

Gemi tipi sıcak servis benmarileri.

Soğuk Servis Tezgahları

Gemi tipi soğuk servis tezgahları.

Tabak ve Tepsi dispenseri

Gemi tipi tabak ve tepsi dispenseri.