İletişim

Şefinizin favorisi olmak istiyoruz.

Her mutfağın hikayesi kendine özeldir.

Profesyonel kullanıma uygun, kullanım kolaylığı sağlayan ve üretkenliği artıran hazırlık ekipmanları sağlıyoruz.

Onlymaritime; yemek hazırlık süreçleri konusunda sektöründe öncü firmalar ile çalışır ve baş aşçınızın bir numaralı tedarikçisi konumuna gelmek için en iyi ürünü en iyi fiyata sunacaktır.

Tedarik ettiğimiz ekipmanlar gemide kullanılmaya uygun ve dayanıklı ürünlerdir.


Gemi Mutfakları İçin Hazırlık Ekipmanları Rahatlığı

Gemi mutfaklarında gerek personel gerek yolcu yemeğinin hazırlanmasında hızlı çözümler elde etmek önemlidir. Bazen ham gıdanın bazen de hazır gıdanın sunulması için hazırlık ekipmanları size bu hızlı çözümleri sağlayabilir. Çünkü Onlymaritime sayesinde temin edilecek bu ekipmanlar, hamur karıştırmadan doğramaya birçok işlemi sistematik ve pratik bir yapı ile tamamlamaktadır.

Mutfak hazırlık ekipmanları bugün profesyonel kullanım için birçok farklı yapıya ayrılmaktadır. İyi bir mutfak üretkenliği sunabilmek için hem amatör hem usta ellerde güvenilir bir şekilde kullanılabilir sistemlerdir. Örneğin, hamur işleri için en pratik şekilde kullanılabilecek hamur yoğurma makineleri, istediğiniz kıvam ve kalitede hamuru size dakikalar içerisinde sağlayabilir.

Değişen Hazırlık Ekipmanları Nasıl Seçilmelidir?

Gemilerde mutfak kolaylığı sunabilmek için temin edilmesi gereken hazırlık ekipmanları değişen yapılara sahiptir. Bu açıdan gemi mutfağının kapasitesine ve yemek kültürüne bağlı olarak değişen ekipmanlar temin edilebilir. Genellikle hamur yoğurma makineleri ve mikserler en sık talep edilen cihazlar arasında bulunmaktadır. Çünkü ekmek hazırlama ve gıda karışımları elde etme açısından bu cihazlar her mutfakta gereken cihazlardır.

Aslında gemi hazırlık ekipmanları arasında et kıyma makineleri, gıda dilme makineleri, patates soyma makineleri veya sebze doğrama makineleri gibi birçok çeşit yer alır. Örneğin, mutfaklarda neredeyse her gün kullanılan patates için sunulan özel makineler işi çok daha kolay bir hale getirmektedir. Profesyonel bir gemi mutfağı elde edebilmek açısından da bu cihazlar aslında temel gereklilikler arasında yer almaktadır.

Gemilerde personel veya restoran mutfağı gibi her bölümde kullanılabilecek hazırlık makineleri özellikle el değmeden hızlı gıda hazırlığı için gereklidir. Hele ki mesai saatlerinin planlanması ya da müşteri servis saatlerinin planlaması için aşçıların özellikle tedarik etmek istediği et kıyma makineleri ya da sebze doğrama makineleri büyük avantaj sağlamaktadır. Bu açıdan mutfak kapasitesi ve yapısına göre mutlaka ekipmanlar yeterli sayıda temin edilmelidir. 

Ürünler

Hamur Yoğurma Makineleri

Gemi tipi hamur yoğurma makineleri.

Mikserler

Gemi tipi mikserler.

Et Kıyma Makineleri

Gemi tipi et kıyma makineleri.

Gıda Dilimleme Makineleri.

Gemi tipi gıda dilimleme makineleri.

Sebze Doğrama Makineleri.

Gemi tipi sebze doğrama makineleri.

Patates Soyma Makineleri

Gemi tipi patates soyma makineleri.