İletişim

Her müşteri için özel çözümler.

Gerçek bir mutfak profesyonelinin aynı zamanda verimli çözümlere ihtiyacı vardır, 

Onlymaritime, gemide kullanılan Marpol Sertifikalı Atık ve Temizlik sistemleri  konusunda en kaliteli ve en uygun ürünü tedarik etmeyi garanti eder.

Koruyucu Ve Güvenilir Atık Ve Temizlik Sistemleri

Gemi mutfakları, işletme ve endüstriyel diğer mutfaklara göre atıkların uzaklaştırılması ve temizlik açısından bazı farklılıklara sahiptir. Rutin bir şekilde gemi içerisinde devam eden gıda üretimi ve tüketimi sonrasında atıkların minimize edilerek sistemden en ideal şekilde uzaklaştırılması gerekir. Bu açıdan sizin için sunduğumuz atık ve temizlik sistemleri farklı bir yapıya sahip olacaktır.

Gemi mutfakları için sunulan atık ve temizlik sistemleri temel olarak üç bölüme ayrılır. Bu kapsamda çöp öğütücüler, çöp sıkıştırma makineleri ve makaralı sulama yıkama sistemleri gibi cihazlar yer alır. Örneğin, çöp öğütücüler mutfaklarda ortaya çıkan gıda atıkları ve artıkların en az yer kaplayacak şekilde atığa dönüştürülmesini sağlar. Çünkü uzun bir sefer sırasında ortaya çıkan yüksek miktarda gıda atıklarının en az yer kaplayacak şekilde ve hijyeni koruyacak kapsamda düzenlenmesi gereklidir.

Atık Ve Temizlik Sistemleri Kolay Kullanım Sunar

Onlymaritime olarak sizin için sunduğumuz atık ve temizlik sistemleri gemi mutfakları için özel çözümler sağlar. Profesyonel mutfak personellerinin rahatlıkla günlük hayatta kullanabileceği bu sistemler, hem kaliteli hem de her mutfağa uygun boyutlarıyla sertifikalı kullanım yapılarına sahiptir. Çünkü tamamen gemi tipine uygun bir şekilde hazırlanmış olan bu sistemler hızlı, güvenilir ve ekonomik kullanım için tercih edilir.

Gemi temizlik sistemleri mutfaklarda ekonomik bir kullanım özelliği sunar. Daha az temizlik malzemesi kullanılması, daha az miktarda suyun kullanılması, kokunun minimum düzeye indirilmesi ve atıkların gemiden daha kolay bir şekilde uzaklaştırılması sağlanır. Yine gemi atık sistemleri içerisinde bulunan mekanizma uzun ömürlü yapısıyla en avantajlı kullanımı elde etmeniz için tasarlanmıştır. Bu tasarım sayesinde özellikle tüm boyutlarda gemi mutfakları için profesyonel kullanım açısından büyük bir destek sağlayacaktır. 

Ürünler

Çöp öğütücüler

Gemi tipi Marpol Sertifikalı Çöp öğütüücler.

Çöp Sıkıştırma Makineleri

Gemi tipine uygun Çöp Sıkıştırma Makileri.

Makaralı Sulama Yıkama Sistemleri

Gemi tipine uygun makaralı yıkama sistemleri.