İletişim

Her müşteri için özel çözümler.

Temiz Bir Mutfak İçin Bulaşıkhane Ekipmanları

Mutfaklarda yemek hazırlamanın, servis etmenin ve yemeği sağlıklı bir şekilde tüketime sunmanın dışında bir sonraki aşamayı temizlik aşaması oluşturmaktadır. Mutfak ve servis temizliğinde de en önemli bölüm bulaşık temizliği olmak ile birlikte gemi mutfakları için sunduğumuz bulaşıkhane ekipmanları tüm bu süreci kolaylaştırmayı hedeflemektedir. Birbirinden ayrı ekipmanlar her biri ayrı bir göreve sahip olarak işinizi kolaylaştırmayı amaçlamaktadır.

Gemi bulaşıkhane ekipmanları temel olarak yıkama makineleri, bardak yıkama makineleri ve kazan tencere yıkama makineleri gibi çeşitlere sahiptir. Yani görüldüğü üzere bir gemi mutfağında ortaya çıkan tüm bulaşıkların profesyonel bir sistemde temizlenmesi için tasarlanmış sistemlerdir. Tavalar, tencereler, tabaklar ve çatal/kaşıklar gibi her bulaşık ayrı ayrı makinede uygun bir yapı ile temizlenebilir.

Gemi Bulaşıkhane Ekipmanları Nasıl Seçilmelidir?

Onlymaritime gemi mutfakları için muhteşem sistemler tasarlamak dışında bu mutfaklarda gerekecek tüm ekipmanlarda da sizlere satış hizmeti vermektedir. Bu çerçevede mutfak temizliği için ihtiyaç duyulan gemi bulaşıkhane ekipmanları açısından da kolaylıkla seçim yapmanızı sağlamaktadır. Bir geminin personel mutfağı, restoran mutfağı veya otel mutfağı gibi her bölüm için ayrı ekipmanlar seçilebilir.

Kapsamlı bir mutfak içerisinde yine yüksek kapasiteli servisler gerçekleştirildikten sonra profesyonel bir temizlik sistemi elde edilmelidir. Profesyonel mutfaklarda verimli bir şekilde kullanılabilecek bu sistem için de iyi ekipmanlar seçilmelidir. Gemi mutfaklarınızda kullanabileceğiniz yıkama makineleri konusunda da malzeme kapasitesine göre ekipmanlar birbirlerinden ayrı bir hale getirilmiştir.

 

Gemi mutfağı kapasitenizi göz önünde bulundurmanız vasıtasıyla tabak, bardak, çatal/kaşık, tava, tencere ve servis ekipmanları gibi her ürün için yeterli kapasiteyi oluşturacak ekipmanlar seçilebilir. Genellikle birçok gemide bulaşıkhane ekipmanları bulaşık, bardak yıkama ve kazan tencere yıkama için ayrı ayrı makineler üzerinden tercih edilmektedir. Kapasiteye bağlı olarak bu makinelerin biri veya tamamı mutfağınızda kullanılabilir şekilde temin edilebilir. 

Ürünler

Bulaşık Yıkama Makineleri.

Gemi tipi set altı ve giyotin tip bulaşık yıkamam makineleri.

Bardak Yıkama Makineleri.

Gemi tipine uygun bardak yıkama makineleri.

Kazan Tencere Yıkama Makineleri.

Gemi tipine uygun kazan tencere yıkama makineleri.