İletişim

Büyük işler yapan küçük bir işletme.

Only Maritime Her limanda yanınızda.

Onlymaritime 2020 yılı itibari ile gemi yaşam alanları tasarımı, bu alanlarda kullanılan ekipman ve cihazların tedariği konusunda hizmet vermeye başlamış bir kuruluştur. Henüz yeni hizmet vermeye başlamış olan onlymaritime tecrübeli kadrosu ile müşterilerinin ihtiyaçlarına son derece tatminkar bir şekilde cevap verebilmektedir. Onlymaritime’ ın uzman kadrosu yeni olan oluşumunun aksine uzun yıllar gemi yaşam alanları konusunda kullanıcı ile birlikte yüzen demirin içinde birlikte mesai yapmış sorunlarını yakından görmüş ihtiyaçlarını yakinen anlamış bir ekipten oluşmaktadır.

Boyutlar ne olursa olsun şartlar ne olursa olsun çözümünü tecrübesi ile üretebilmektedir. Son kullanıcı ile yakın iletişim halinde ihtiyacı tespit edebilen ve sunduğu çözümlerle memnun müşteri portföyünü hızla genişletmektedir.

Onlymaritime sizlere neler sunmaktadır:

Bir geminin makine dairesi ve köprü üstü bölgesinden sonra en önemli yeri mutfaktır. Personelin yaşam alanları arasında yer alan mutfakta işler her zaman yolunda gitmelidir. İşlerin yolunda gittiği bir mutfak işlerin sağlıkla yürüdüğü bir gemi demektir. Gemi mutfağı seçimi dikkat edilecek hususlar oldukça önemlidir. Geminin her alanında olduğu gibi mutfak kısmında da güvenlik son derece önemlidir. Gemi mutfaklarında gemi personeline yüksek kalitede hizmet sunacağınız alanların tasarımı projelendirilmesi konusunda hizmet verdiği gibi gerekli ekipmanların satışını yapmaktadır. Sizler için en iyi kalite ve en uygun fiyat alternatiflerini oluşturmaktadır. Projelendirme aşamasında dirsek teması yakınlıkta sizlerle birlikte adım adım çalışmaktadır.

Kuzineden fırına; benmariden makarna haşlama ünitelerine kadar birçok mutfak ekipmanının tedariğini sağlamaktayız. Onlymaritime olarak ekipman tedariğinden çok doğru ekipman seçimi konusunda sizlerin yanında olmaktan ve böyle bilinmek bizim asıl gayemiz. Bu gaye doğrultusunda her zaman ve her koşulda yanınızda olmak bizim temel amacımız.

Onlymaritime bulaşıkhane çamaşırhane ekipmanları konusunda oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Bunların en uygun olanını secimi konusunda tecrübe sahibidir. Sizler için en uygun ekipman secimi ve en uygun fiyat konusunda çözüm ortağı mantalitesi içinde çalışmaktadır. Uzun yıllar verim alabileceğiniz kaliteli ürünlerin tedariği konusunda hizmet vermektedir. Firmamız gemi çamaşırhane ekipmanları dışında gemi çamaşırhanenizde çamaşırhane hizmeti de vermektedir. Çamaşır yıkama ve sıkma makineleri, ütü ve ütü masaları gibi başlıca çamaşırhane ekipmanları ve bu ekipmanların bir araya getirdiği alanın işletmesi konusunda da sizler ile birlikteyiz.

Mutfak yemekhane ve çamaşırhane dışında başlıca hazırlık ekipmanları tedarik ve hizmet zincirimiz arasında yer almaktadır. Mikserler, hamur yoğurma makineleri, et kıyma makineleri, patates soyma makineleri, gıda dilimleme makineleri, ekmek dilimleme makineleri, sebze doğrama makineleri Onlymaritime ürünleri arasında bulunmaktadır.

Onlymaritime tedarik ettiği tüm bu ekipmanlarının satışı dışında montaj bakım ve onarımları konusunda da sizlere hizmet vermektedir. Gemi ekipmanların montajı kaliteli uygun ekipman seçimi kadar önemlidir. Gemi ekipmanlarının montajını yapan ekibin gemilerde yaşanacak olumsuz durumlar hakkında bilgi sahibi olmaması çok ağır bedeller ödenmesine sebep olabilmektedir. Bu sebeple tecrübenin en önemli olduğu noktalardan biride ekipmanların montajıdır. Onlymaritime tamda bu noktada kendisini sektördeki diğer firmalardan ayırabilmektedir. Firmamız kendisine bu noktada son derece güvenen bir kuruluştur. Sizlerin güveni tek kelime ile bizim huzurumuzdur.  Ürünlerimiz ile birlikte sizlere güvende vermek firmamızın en önem verdiği hizmetleri arasındadır.